kunstenaarPiet Wiegman (1885-1963)kavel103
titelHandgeknede schaal
formaatDiameter 30 cm
techniekKeramiek
gesigneerdAchterzijde
bijzonderhedenTevens gedateerd (juni 1934) op achterzijde
Herkomst: Collectie Familie W.D.H. Spijker
Afgebeeld en beschreven in het boek (toegevoegd) van deze collectioneurs: Nederlandse Keramiek vanaf de Jugendstil tot 2000 op pagina 396.
richtprijs€ 600-800