kunstenaarOtto van Rees (1884-1957)kavel101
titelAllegorische voorstelling
formaat60x60 cm
techniekOlieverf op schilderskarton
gesigneerdLinksonder
bijzonderhedenHerkomst: Kunsthandel
Renée Smithuis
richtprijs€ 2.000-3.000