kunstenaarHenk v.d. Idsert (1921-1993)kavel009
titelPaardjes
formaat45x60 cm
techniekGekleurd krijt
gesigneerdRechtsonder
bijzonderhedenHerkomst: Collectie Rampen
richtprijs€ 800-1.200