kunstenaarHollandse School (*)kavel105
titelMoeder met kind in duinen
formaat20x26 cm
techniekOlieverf op paneel
gesigneerdLinksonder
bijzonderhedenVolgens inbrenger toegeschreven aan E. (Elchanon) Verveer (1826-1900)
richtprijs€ 400-600