kunstenaarLeonid Sologaub (1884-1956)kavel006
titelWintertafereel
formaat46x39 cm
techniekOlieverf op doek
gesigneerdRechtsonder
bijzonderhedenTevens gesigneerd en getiteld op achterzijde
richtprijs€ 400-600