kunstenaarAlexander van Noort (1953)kavel001
titelStrandgezicht
formaat30x40 cm
techniekOlieverf op doek
gesigneerdRechtsonder
bijzonderhedenTevens gesigneerd en getiteld op achterzijde
richtprijs€ 300-400